Black & Decker GK1000

Garantovaný nákup z StavbaEU.sk

Na sklade • 1 variant2,4 €97 % • 31 657 recenziíShop roka 2022 - VíťazĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant1,99 €100 % • 1 516 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant4,9 €81 % • 3 831 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,2 €91 % • 186 824 recenziíShop roka 2022 - FinalistaĎalšie informácie
Do týždňa • 1 variant6,5 €100 % • 314 recenziíĎalšie informácie

• reťaz je chránená, takže nezavadí o zem a nestupí sa
    • reže rýchlo (zatiaľ)
    • jednoduché (poloautomatické) napínanie reťaze
    • bezpečná práca
    • olejnička s nefunkčným dávkovačom (resp. som zatiaľ neprišiel na to, ako má fungovať)
    • nová slabo maže reťaz (možno treba prvý krát kvapnúť olej nie len do miesta na to určeného, ale do celej trasy a otvorov v lište)
    • návod nie je v Slovenčine/Češtine
    • v návode nie je uvedená špecifikácia reťaze pre kúpu náhradnej, resp. požiadavky na brúsenie (priemer pilníka, uhol, ...)

Zatiaľ som použil len jeden krát. Na iný spôsob práce s reťazovou pílou sa rýchlo zvykne. Treba dávať pozor na kábel. Ochrana reťaze a pridržanie materiálu čeľusťami je dobrý nápad. Dúfam, že mi dlho vydrží.

pouzitie dobre, chba navod v slovenskom jazyku

Hmot­nosť
3 kg
Napätie
230 V

Reťazová píla - elektrická BLACK+DECKER GK1000: elektrická reťazová píla vhodná pre prerezávanie konárov stromov až do priemeru 10 cm ideálna tiež pre spracovanie už odrezaných konárov na palivové drevo vhodnej dĺžky vďaka unikátnej konštrukcii čeľustí a krytia reťaze je práca s touto pílou výrazne bezpečnejšie ako práca s klasickou reťazovou pílou a umožňuje tak istú manipuláciu a bezproblémovú prácu vo všetkých situáciách čeľuste a krytie reťaze tiež oceníte pri práci vo výškach na rebríku nové revolučné náradie s výkonom reťazové píly, ktoré sa veľmi ľahko používa a ktoré je oveľa bezpečnejšie pracuje ako klasická reťazová píla patentované čeľuste, ktoré kryjú reťaz, chránia užívateľa pred pohybujúcou sa reťazou výrazne vyššia bezpečnosť práce ako u klasickej reťazovej píly jednoduché použitie pri práci jednoduché mazanie výkonný motor rukoväte so zdvojenými spínačmi unikátna konštrukcia veľký rezný výkon

• príkon: 550 W
  • napájanie: 230 V
  • maximálny priemer rezania: 10 cm
  • dĺžka lišty: 10 cm
  • delenie reťaze: ¼ "
  • rýchlosť reťaze: 4,5 m / s
  • bezpečnostná brzda: automatické zastavenie

Na sklade • 1 variant1,9 €97 % • 11 764 recenziíShop roka 2022 - VíťazĎalšie informácie

• , zakúpené v tipa.sk

• návod nie je v Slovenčine/Češtine

pouzitie dobre, chba navod v slovenskom jazyku

• šikovný do ruky

ok

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

• Rychla praca bez pomocnika
    • Vissia vaha

Sikovny pomocnik

• , zakúpené v Extreme Digital zRt

• Dostal som presne to čo som aj očakával. Stroj robí to čo má, výkon dostatočný, obsluha pre každého(blbuvzdorný). Uvidíme ako obstojí v jeseni keď príde čas pre aligátora.

Super

• tichy, ucinny, rychly,
    • zatial nic

vyborny strojcek, manzelka mi ho ani nechcela pozicat

• - bezpečný
    • - rýchle polílenie konariny
    • - nemá problém ani s tvrdým drevom
    • - veľmi dobrá cena za tohto pomocníka
    • mal som si kúpiť skôr

Stále som mal dilemu, či sekara, alebo píla na skracovanie konárov, alebo vyrubaných liesok. Aligátorom to ide excelentne. Aj moja manželka s radosťou píli konáre na oheň. A pritom je to bezpečné aj pre malé dieťa. Perfektná pomôcka pre chatárov, ktorí majú blízko les a plnp konariny. Vrelo odporúčam!

• , zakúpené v HEJ.sk

Je to novinka, ale hned sa mi zapáčila, ale hlavne to, že sme potrebovali orezať stromy. Funguje perfektne, je to príma vecička, vrelo odporúčam