Gardena TCS LI-18/20 8866-20

2.6 Ah

• , zakúpené v Superdiskont.sk

Zatiaľ ju mám krátko, ukazuje sa dobre

• , zakúpené v Naradieshop, s.r.o.

Kvalita za rozumnú cenu .

• ak ma niekto viac akumulatorovych produktov Gardena, vyhodou je rovnaka baterka

Treba si pozorne precitat parametre pre nakupom. 4 metrovy dosah pilky je vratane obsluhujucej postavy so zdvihnutymi rukami. Odporucam sucasne objednat aj olej na retaz, v baleni nie je ziadny a pilku som bez toho zatial nepouzil, na toto nie je vopred upozornenie. Pilka ma len obmedzene moznosti nastavenia sklonu bez moznosti vodorovneho nastavenie ako byva napr. pri plotostrihu.

Typ píly
18 V
Kapacita akumulátora
2.6 Ah

Vyvetvovacia akumulátorová píla GARDENA 8866-20 TCS LI-18/20

Reže konáre vo výške i na zemi. Umožňuje to systém 2 v 1.

Vyvetvovacia pílka je "žirafou" medzi GARDENA záhradným náradím. Pomocou nej môžete dosiahnuť čokoľvek pohodlne zo zeme, bez toho aby ste museli použiť rebrík. Vyvetvovaciu pílku možno použiť na prerezávanie stromov a konárov vo výške. Vďaka násade dosiahne na takmer nedostupné konáre. Násada je ľahká, takže môžete pohodlne a bez námahy dosiahnuť na miesta, na ktoré by ste inak museli trebárs nebezpečne šplhať a vynaložiť veľa sily. Jednoducho prispôsobíte dĺžku násady vyvetvovacej pílky cieľovej výške. Je možný dosah až 4 metre. Ľahká a úzka strihacia hlava akumulátorovej teleskopickej vyvetvovacej pílky umožňuje dostať sa aj do úzkych miest v celej korune. Rezacia hlava je nastaviteľná, takže môžete pohodlne prispôsobiť rezný uhol svojim požiadavkám a manipulácia s pílkou je jednoduchšia. Vďaka systému 2 v 1, je teleskopická vyvetvovacia pílka vhodná ako pre prácu vo výškach, tak pre pohodlné rezanie na zemi, bez toho aby ste sa museli ohnúť. Ochrana na špičke pílky napomáha rezaniu zo spodnej strany konárov a chráni reťaz pri rezaní v blízkosti zeme. 18 V / 2,0 Ah Li - Ion akumulátor zaisťuje dlhú dobu prevádzky: s jedným plne nabitým akumulátorom môžete porezať až 140 kusov (priemer konára 5 cm) . Indikátor stavu nabitia POWERinfo ukazuje, kedy je treba akumulátor dobiť. Prázdny akumulátor môže byť celkom nabitý do cca 3 hodín.

Trvanlivá a nezávislá na elektrickej sieti

Výkonný lítium-iónový vymeniteľný akumulátor zaručuje dlhú dobu prevádzky a hodí sa tiež k iným akumulátorovým prístrojom Gardena. Vďaka indikátoru stavu nabitia POWERinfo ste neustále informovaní o zostávajúcich energetických rezervách v akumulátore.

Neuveriteľný rezný výkon

Teleskopická akumulátorová vyvetvovacia píla zvládne zrezať 140 vetví (priemeru 5 cm) na jeden plne nabitý akumulátor.

Teleskopicky nastaviteľná Ľahká rukoväť je teleskopicky nastaviteľná. Znamená to, že môžete pracovať až vo výške 4 metrov a pritom stáť bezpečne na zemi.

Systém 2 v 1

Výkyvná rezacia hlava umožňuje: konáre možno rezať buď vysoko v stromoch alebo na zemi. Môžete dosiahnuť do miest, ktoré sú ťažko prístupné.

Technické parametre :

Dosah (hore / vpred) 4 m

• , zakúpené v Superdiskont.sk

Zatiaľ ju mám krátko, ukazuje sa dobre

• , zakúpené v Naradieshop, s.r.o.

Kvalita za rozumnú cenu .

• Orezavac na vyššie konare
    • Mohol by mať trošku silnejsiu baterku
  • , zakúpené v Naradieshop, s.r.o.

výrobok som vyskúšal a zatiaľ som spokojný

• , zakúpené v Naradieshop, s.r.o.

• Cenove prijatelná hobby pílka na menšiu záhradku

Zatiaľ som nezistil

• , zakúpené v Motozahrada.eu

• Kvalitny spolahlivy vyrobok
  • , zakúpené v StavbaEU.sk

• Pomer - cena/vykon
    • Slabsia vydrz baterie. Vysuv by mohol byt vacsi.

Vcelku spokojnost. Predtym som mal som zapozicanu aj akumulat pilu Stihl s ktorou sa tato od Gardeny neda porovnat. Stihl je vsak z rady profi, s cim suvisi aj prilis vysoka cena. Kedze som si potreboval v zahrade poradit s prerezavanim starsich ovocnych stromov zvolil som nizsi level. Pila si vsak dokaze pekne poradit aj s priemerom vetvi 10-12cm. Vydrz baterie by vsak mohla byt vacsia. Doba nabijania sa pohybuje v rozpati 3-4 hod. Myslim ze deklarovana vydrz 140 vetvi s priemerom 5cm je zavadzajuca. Pre sezonne pouzitie pri tomto pomere ceny a vykonu je to vsak dobra volba.