HECHT 1835

1800 W
Dĺžka lišty
35 cm
Hmot­nosť

Cena dobrá, prvé použitie bez problémov a velmi dobrý pocit pri používaní produktu

• , zakúpené v Shoppie.sk

1800 W
Dĺžka lišty
35 cm
Hmot­nosť

Parametre motor elektrický hmotnosť (kg) 4,3 príkon (W) 1800 dĺžka lišty (cm) 35 lišta

HECHT odľahčenie pnutia kábla áno regulácia mazania reťaze nie rýchlonapínanie reťaze nie soft start nie max. rezná rýchlosť (m/s) 12

Popis tovaru

Táto píla je základom pre jednoduchú prácu s drevom. Ako pohon tu slúži elektrický motor s príkonom 1800 W, vďaka jeho povahe sa jedná o motor veľmi tichý a prakticky bezúdržbový. Vzhľadom k výkonu je píla vhodná hlavne pre hobby použitie a drobné rezanie - využitie tak ešte nájde v dielňach, na stavbách či pri rezaní okolo domu. Pri konštrukcii boli použité kvalitné súčiastky - vďaka použitiu kvalitných plastových a kovových častí je pri píle zaistené skvelé vyváženie, ktoré znižuje únavu pri práci. Naprostou samozrejmosťou sú potom integrované bezpečnostné prvky, ako napríklad bezpečnostná reťazová brzda pre okamžité zastavenie reťaze, pevná zubová opierka či odľahčenie pnutia prívodného kábla. Integovavané je samozrejme tiež automatické olejové čerpadlo. Stav oleja je možné priebežne vizuálne kontrolovať vďaka priehľadnému ukazovateľu na nádržke.Píla je dodávaná s kvalitnou lištou Hecht s dĺžkou 35 cm a reťazou 3/8", 1,3 mm. Čistá hmotnosť bez lišty a reťaze je len 4,3 kg. Rýchlosť rezania je 12,1 m/s.

• Spolahliva,ako hobby super,keby ma opustila teraz,odrobene mala svoje a kupil by som tu istu okolo domu.
    • Opat musim spomenut napinaci srub zpredu ale clovek zvykne aj na svokru v dome.

Tuto pilu som recenzoval v decembri 2013.Prehodil som listu od oregonu powersharp a rezem odusu aj klince v dreve,vazne.Pila ide vyborne,na ten vykon je silna a s tou samoostracou sadou z Monfieldu nema prekazky v nicom.

• -reže skvele aj pri menšej watáži,nedusí ju vo väčšom zábere
    • -prevetral som ju na 2 m3 dreva,vydržala aj píla aj reťaz
    • -na menšie práce s dobrou cenou super mašinka
    • -napínací šrub zpredu

Hľadal som niečo lacné a s obavami som vybral Hecht, ale neľutujem po mesačnej práci okolo domu.Základ je ostrá reťaz a píla si svoje odrobí.

• , zakúpené v Shoppie.sk

• prijatelná cena