HECHT 44

• , zakúpené v remeslo pp

• som prijemne prekvapeny, co tato pila dokaze
    • za tu cenu som taky vykon necakal
    • zatial neviem o nicom

tato pila ma prekvapila svojim vykonom, na zaciatku som ju nevedel "nakopnut" ale po porade s predajcom sa mi to podarilo a odvtedy ide "jak pila" :) som zvedavy ako bude fungovat dalej, na zaklade toho co dokazala doteraz a ze robi to co od nej chcem, by som ju urcite odporucal

Typ pohonu
40 cm
Hmot­nosť
Zdvihový objem
45 cm3

Reťazová benzínová píla Hecht 44. Veľmi vhodný na prerezávku drevín, na rezanie palivového dreva a na starostlivosť o stromy. Vhodný na stínanie malých stromov. Lišta 40cm objem motora 45cm3

• objem: 45 cm3
  • výkon: 2,1 kW / 2,7 HP
  • hmotnosť: 5,4 kg
  • dĺžka lišty: 40 cm

Všeobecné vlastnosti prerezávku drevín, na rezanie palivového dreva a na starostlivosť o stromy.

Vhodný na stínanie malých stromov.

Technické parametre

• Zdvihový objem: 45 cm3
  • Výkon:2,7 kW
  • Hmotnosť: 5,5 kg
  • Dĺžka reznej čast lišty: 40 cm

K benzínovým reťazovým pílam odporúčame dokúpiť:

Olej do benzínu

• za tu cenu som taky vykon necakal
    • zatial neviem o nicom

• , zakúpené v ABCnáradie

• dobrá cena a výkon

už sme túto značku mali a boli sme spokojní

• Dobrá cena a ide ako má
    • Zajtra ju beriem do lesa na odvetvovanie tak uvidíme
    • čo je v nej na beriem aj Husqarnu pre istotu.

Dása

• , zakúpené v ABCnáradie

• výborný pomer cena/výkon
    • super si robí svoju prácu
    • bez problémov

dobrá kúpa :-)

• , zakúpené v NAY Elektrodom

• So znackou hecht hecht ,som velmi spokojny .znacku hecht mam aj krovinorez uz dlhsie a mozem povedat ,ze je to kvalita za rozumnu cenu

Som velmi spokojny s touto znackou

• celkom dobry vykon
    • je dost taska zle startuje povolili sa mi srouby skoda eur partnerka je 100 krat lepsia

partnerka je 100 krat lepsia

• , zakúpené v NAY Elektrodom

• cena/výkon

dobrý výber

• narezal som niekolko kubíkom drevamorezal vyrezal stromy,,,pohoda,,,

štartuje dobre,cena OK,,,